Svatební fotky, co maj šťávu.

👰‍♀️ Více jak stovka úžasných novomanželů
O svatební fotky jsem se za dobu, co se věnuji svatební focení, postaral více jak stovce nadšených novomanželů, kterým jejich nejkouzelnější den života připomínají do dnes. Každý rok pak musím s těžkým srdcem odmítnout desítky párů, které do vybookovaného kalendáře svatební sezóny už bohužel nezvládnu vmáčknout.

📷 Svatební fotky bez kompromisů
Svatby fotím na nejmodernější systém bezzracadlovek a objektivů od Nikonu (čtěte ultra kvalitní a drahý foťáky a objektivy), díky němuž mám jistotu, že si i z vaší svatby odvezu ty nejkvalitnější fotky, ze kterých v počítači vykouzlím ten nejlepší výsledek. Krásné barvy jsou pro mě totiž první přikázání, a vy tak zaručeně dostanete fotky, které z vašeho svatebního alba nebo Instagramu udělají nezapomenutelnou podívanou. Btw. mrkněte na ten můj.

🙏 Protože za ten rozdíl to stojí
Nesnažím se nabízet nejlevnější dostupné řešení (zdaleka ale také ne nejdražší), které vám nabídne někdo, kdo drží zrcadlovku na svatbě poprvé v životě. Snažím se nabízet fotky, na které budete navždy vzpomínat. Fotky, do kterých dám i po příjezdu ze svatby v postprodukci takovou péči, abych vám zajistil tu nejkrásnější vzpomínku na den, který si budete chtít pamatovat. Protože fotky jsou konec konců to jediné, co vám po svatbě zbyde. A za to ručím. Přečtěte si sami, co o mě napsali předchozí novomanželé z Prahy, Liberce, Hradce Králové, Mladé Boleslavi, Jičína, Hořic, Dvora Králové, Havlíčkova Brodu, Semil, Nové Paky a tak dál…

Barva i 50 odstínů šedi
Na svatbě nafotím v průměru něco mezi 1500–3000 fotkami, z nichž všechny skvělé a neduplicitní vyberu a jednu po druhé upravím. Veškeré fotky dostanete editované jak v barevné, tak i v černobílé variantě. Garantované počty související s délkou strávenou na svatbě uvádím v ceníku.

Předsvatební schůzka
Rád se s vámi sejdu ještě před samotnou svatbou. Na předsvatební schůzce probereme detaily celého dne, společně si projdeme harmonogram a v případě potřeby vám poradím s nedořešenými podrobnostmi. Schůzku je vhodné naplánovat 1–8 týdnů před svatbou, s jakýmikoliv dotazy mě samozřejmě můžete kontaktovat i dříve.

✈️ Fotky z dronu
Jak asi takovou svatbu vidí opeřenci? Společně to zjistíme. Během veselky vám s radostí pořídím i záběry z ptačí perspektivy, a to v případě, že to v místě a čase vaší svatby budou dovolovat právní předpisy.

🖥 On-line galerie
Hned po dokončení všech fotografií vám vytvořím on-line galerii vaší svatby, do které se dostanete díky neveřejnému odkazu. Fotky tak budete moci ihned sdílet se svatebčany a ti si je budou moci stahovat ve vysokém rozlišení. Jedním klikem. Bez práce.

🎁 Kupón na tisk, svatební flashka, fotoobraz a mini album
K samotným fotkám ode mě dle velikosti balíčku dostanete i dárky. Slevový kupón na tisk fotek, USB flash disc, kvalitní fotoobraz nebo třeba autorské svatební mini album.

Svatební balíčky

Ceník platný pro svatební sezónu od května do září 2024. Mimosezónní ceník na vyžádání.

LÁSKA


až 2 hodiny focení
min. 150–300 fotek
z Nikonu řady Z i dronu

svatební on-line galerie
slevový kupón na tisk


11900 CZK

NAVĚKY


až 4 hodiny focení
min. 250–500 fotek
z Nikonu řady Z i dronu

svatební on-line galerie
slevový kupón na tisk
USB flash disc

16900 CZK

BESTSELLER


až 8 hodin focení
min. 400–800 fotek
z Nikonu řady Z i dronu

svatební on-line galerie
slevový kupón na tisk
USB flash disc
fotoobraz

21900 CZK

ALL INCLUSIVE


až 12 hodin focení
min. 600–1200 fotek
z Nikonu řady Z i dronu

svatební on-line galerie
slevový kupón na tisk
USB flash disc
fotoobraz
svatební mini album

26900 CZK

Máte speciální přání nebo dotaz?
Neváhejte mi napsat.

Bojíte se, že se něco nestihne?
Focení na svatbě lze prodloužit a dobu focení upravit přesně podle Vašich představ. Všechno domluvíme na předsvatební schůzce, nebo klidně hned teď po e-mailu nebo telefonu.

Jak je to s dopravou?
Od 8 hodin na svatbě doprava do 100 km zdarma. U menších balíčku 50 km zdarma. Další 1 km +6 CZK.

Budu váš svatební fotograf?

Standa Chudoba  – svatební fotograf a fotograf na maturitní ples
Fotím především v okolí Prahy, Hradce Králové, Pardubic, Liberce, Mladé Boleslavi nebo Jičína, přijedu za vámi ale kamkoliv. Nejčastěji do terénu vyrážím jako svatební fotograf nebo fotograf maturitních plesů, zajímám se ale i o další disciplíny včetně kreativní fotky a grafiky. Důraz kladu na technickou kvalitu a dokonalé barvy.

📷 Jsem Nikonista tělem i objektivem, ⚽ moje fotbalové srdce patří Liverpoolu 👨‍💻 a píšu blog. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, napište mi na Instagramu, Facebooku nebo na e-mailu.