Maturitní ples!

Maturitní ples. To jsou měsíce příprav, plánování a stresu. Na konci na vás ale čeká skvělej pocit z jednoho z nejlepších večerů vašeho života. A já vám pomůžu, abyste si ho mohli připomínat díky stovkám parádních fotek.

Během celého večera vám jako fotograf na maturitním plese pořídím crazy maturitní fotky s celou třídou a učiteli, maturitní portréty, snímky s rodinou a samozřejmě tunu momentek z předtančení, šerpování, půlnočního překvapení a afterparty. Prostě ples jak vyšitej. Fotky vám pak předám i na potištěném DVD v nabušeným obalu s designem vašeho maturitního plesu. A když budete chtít, přivezu s sebou i svůj bezedný kelímek mezi fotokoutky.

Prohlédněte si taky ta nejnabušenější maturitní tabla široko daleko!

Maturiťák jak z americkýho filmu.

Prostě High School Musical na vlastní kůži.

Majdalenka, Apolenka s Veronikou...

Instagram friendly portréty se šerpou?

Now I've had the time of my life...

Předtančení a půlnočka nemohou chybět.

Staré čínské moudro praví...

Že konfet není nikdy dost!

Tři-dva-jedna sýýýr!

Je libo i prvotřídní fotokoutek bez kompromisů a dlouhých front?

Fotky s BFF?

To na Instáči nesmí chybět.

Bude to party hard.

A vy si ji možná nebudete pamatovat.

Maturitní plesy fotím od 300 CZK za studenta, přesná částka se pak odvíjí od počtu fotografovaných studentů. Výhodnější nabídku vám vytvořím i v případě, že využijete také focení maturitního tabla, fotokoutku nebo stužkovacího večírku. Napište mi datum a místo konání vašeho plesu i s počtem studentů a já vám s kalkulací odpovím rychleji, než kde kdo vyletí od maturity.

Bližší informace a ceník.

Budu váš maturitní fotograf?