Maturitní fotky, co maj šťávu.

🙋‍♂️ Více jak tisícovka nadšených maturantů
Za dobu, co se věnuji maturitnímu focení, jsem nafotil tabla, stužkáče a maturitní plesy pro víc jak tisícovku nadšených maturantů po celém Česku, kteří si svůj ples často pamatují právě jen z fotek. Každý rok pak musím s těžkým srdcem odmítnout na třicet maturitních tříd, které do vybookovaného kalendáře krátké plesové sezóny už bohužel nevmáčknu.

📷 Technika bez kompromisů
Maturitní plesy fotím na nejmodernější systém bezzracadlovek a objektivů od Nikonu (čti ultra kvalitní a drahý foťáky a objektivy), díky němuž mám jistotu, že si i z vašeho maturáku odvezu ty nekvalitnější fotky, ze kterých v počítači vykouzlím ten nejlepší výsledek. Krásné barvy jsou pro mě první přikázání, a vy tak zaručeně dostanete fotky, ze kterých vám spadne Instagram. Btw. mrkněte na ten můj.

🙏 Protože za ten rozdíl to stojí
Průměrné půjčovné za šaty se dnes pohybuje mezi 5 a 10 tisíci za večer. A tak nádherný šaty přece chcete mít na krásných fotkách, no ne? Nesnažím se tak nabízet nejlevnější dostupné řešení (zdaleka ale ani ne nejdražší), které vám nabídne někdo, kdo drží zrcadlovku na plese poprvé v životě. Snažím se nabízet řešení, na které budete navždy vzpomínat. Za cenu pár drinků na osobu vám tak zajistím tu nejkrásnější vzpomínku na večer, který si budete chtít pamatovat. A za to ručím. Přečtěte si sami, co o mě napsali předchozí maturanti z Prahy, Liberce, Hradce Králové, Mladé Boleslavi, Jičína, Hořic, Dvora Králové, Havlíčkova Brodu, Semil, Nové Paky a tak dál…

 ⚠️ Ale pozor. Ministerstvo školství varuje:
Tyhle maturitní fotky vám budou závidět maturanti široko daleko.

Ceník maturitního focení

MATURITNÍ TABLO


diskuze nad tématem
focení kdekoliv
high-end retuš
samostatné portréty
grafické zpracování tabla
tisk tabla na obří formátod 300 CZK za studenta

STUŽKÁČ


min. 2 hodiny focení
min. 300–600 fotek
on-line galerie
slevový kupón na tisk

od 200 CZK za studenta

FOTOKOUTEK


celovečerní focení
neomezený počet fotek (bezedný kelímek)
profesionální fotoplátno
studiová světla
úprava všech fotek
on-line galerie


od 300 CZK za studenta

MATURITNÍ PLES


celovečerní focení
min. 400–1200 fotek
šerpování
maturitní portréty
fotky s rodinou i kamarády
momentky
půlnoční překvapění
zašlapávání šerp
on-line galerie
originální maturitní DVD

od 300 CZK za studenta

Chcete rezervovat termín focení, nebo se jen na něco zeptat?
Napište mi na info@stanislavchudoba.cz, případně na +420 739 929 795. Odpovím vám ještě dnes.

Rezervace pro sezónu 2022/2023 byly spuštěny… ⏳

Budu váš maturitní fotograf?

Standa Chudoba  – svatební fotograf a fotograf na maturitní ples
Fotím především v okolí Prahy, Hradce Králové, Pardubic, Liberce, Mladé Boleslavi nebo Jičína, přijedu za vámi ale kamkoliv. Nejčastěji do terénu vyrážím jako svatební fotograf nebo fotograf maturitních plesů, zajímám se ale i o další disciplíny včetně kreativní fotky a grafiky. Důraz kladu na technickou kvalitu a dokonalé barvy.

📷 Jsem Nikonista tělem i objektivem, ⚽ moje fotbalové srdce patří Liverpoolu 👨‍💻 a píšu blog. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, napište mi na Instagramu, Facebooku nebo na e-mailu.