Fotokoutek!

Fotokoutek na vašem plese, svatbě nebo jiné společenské akci s fotkami jako ze studia. A za fotky na místě nikdo nic neplatí.

Napište mi na info@stanislavchudoba.cz a zeptejte se na cokoliv. Budu se na vás těšit!

Fotokoutek jako ateliér

Strakatá nebo šíleně barevná pozadí, která dnes stále ještě vídáme, měla zůstat zapomenuta v devadesátkách a mluvit se o nich mělo už jen v rámci hodin dějepisu. Pro mě je kvalita výsledné fotky na prvním místě, a tak používám profesionální bílé fotopozadí a studiová světla. Když se pak fotokoutek doplní o balónky a pár rekvizit, jsou výsledkem kouzelné fotky jako z ateliéru, na kterých zazáří šaty každé maturantky. No, posuďte sami.

Drobáky nechte doma. Tohle je bezedný kelímek.

Fotky z fotokoutku jsou pro všechny na akci zdarma. Cena za fotokoutek je pevná dle času focení a na místě už za fotky nikdo nic neplatí. Věřte mi, že díky tomuhle modelu ušetříte odhadem 75 % a ocení to i hosté na vašem plese. Kamarádka, rodiče ani babička nebudou muset na plese hledat drobné a počítat, kolik fotek si vlastně budou moci pořídit, aby je to nezrujnovalo. Je to jednoduše takový neomezený tarif nebo bezedný kelímek mezi fotokoutky. Oblíbený marketingový trik mnohých společností "fotokoutek zdarma" vypadá sice hezky, za kusové fotky na místě pak ale jako maturanti necháte minimálně třikrát tolik.

On-line galerie a fotky v plném rozlišení

Upravené fotky vám odevzdám v plném rozlišení do jednoho týdne prostřednictvím on-line galerie. Fotky z ní můžete na dvě kliknutí sdílet, stahovat a tisknout v libovolném množství, na což ode mě dostanete i slevový kupón. Odkaz ke galerii bude zveřejněn přímo u fotokoutku, takže si ho na chytrý telefon bude moci každý vyfotit a za týden si svoje fotky tzv. vyzvednout.

Bez front

Teď zpozorněte, protože tohle je pohádka se špatným koncem, kterou jsem na vlastní oči viděl už několikrát a kvůli níž na místě fotky netisknu. Tisk fotky na místě znamená dvě věci – ztracený čas ve frontách a nekvalitní fotku. Byl jsem fotografem na několika plesech, kde se kvůli tisku na místě tvořily ohromné fronty a místo tance nebo času na baru skončili maturanti s rodinou pětačtyřicet minut ve frontě. Protože se pak fotka tiskne na místě, není čas pro její postproces. A věřte mi, že neexistuje foťák, který by dělal dobré fotky jen proto, že stál vyšší desítky tisíc. Fotku je třeba digitálně vyvolat a upravit. Tak to prostě je. Nikdy jsem tak model s tiskem na místě nechápal a nejsem jeho fanouškem. Fotky na této stránce vypadají tak jak vypadají díky třem faktorům – pozadí, světlům a úpravě. A vy přece nepřipravujete maturitní ples kvůli tomu, abyste si vystáli nejlepší část večera ve frontě a pak si domů odnesli pomačkanou fotku, že ne?

Cena za celovečerní fotokoutek na plese je od 300 Kč za studenta, za fotky na místě pak už nikdo neplatí ani korunu a udělat si jich můžete, kolik jen chcete. Dohodnout se lze i na kratším nebo delším focení. Výhodnější nabídku vám vytvořím i v případě, že využijete také focení maturitního plesu, maturitního tabla nebo stužkovacího večírku.

Bližší informace a ceník.

Chcete fotokoutek jako ateliér?