O mně


Jsem fotograf z Českého ráje, který fotí především v okolí Jičína, Hradce Králové, Pardubic, Liberce, Mladé Boleslavi nebo Prahy. Věnuji se převážně reportážnímu focení, takže nejčastěji se svým Nikonem vyrážím do terénu jako svatební fotograf a fotograf maturitních plesů. Jsou to náročné disciplíny plné velké zodpovědnosti a já je miluju. Vedle toho se zabývám portrétním focením a fotky zajišťuji i firmám. Protože jsem dlouholetý kamarád s Photoshopem, je mým oblíbeným oborem také kreativní fotografie, čehož si můžete všimnout třeba u maturitních tabel. Jedna bájná pověst říká, že se o tablo ode mě už maturanti napříč třídami i poprali. Nebo to byly maturantky? Pravdu už se asi nedozvíme...

📸 Fotím bez zrcadla.
Fotím na nejmodernější systém bezzracadlovek a objektivů od Nikonu, který tahle japonská společnost označuje písmenem Z. Díky němu mám jistotu, že si z vaší svatby, maturitního plesu nebo rodinného či firemního focení odnesu ty nekvalitnější fotky, ze kterých v počítači vykouzlím ten nejlepší výsledek.

🖍 Ulítlej na dokonalý barvy.
Najít balanc mezi vlastním rukopisem a atmosférou každého místa je oříšek. Nepřehazuji fotky jedním filtrem a nehledám kompromisy. Krásné barvy jsou pro mě první přikázání.

🍼 Photoshop místo Sunaru.
Jsem odkojený Photoshopem. V tomhle programu si hraju od 11 let a bavit mě to zdaleka nepřestává. Právě díky němu jsem se v roce 2013 dostal k focení, grafickým montážím a tvorbě grafiky se pak věnuji dodnes.

👨‍✈️Létám.
Jsem registrovaný provozovatel bezpilotních dronů. Vaši akci tak nafotím i z ptačí perspektivy, bude-li to dle zákona v místě a čase možné.

⚽ Sporťák.
Miluju sport. Nejvíc ten, kde se do branky dostává černobílá meruna nebo přes síť odráží chlupatej žlutej nesmysl. Moje srdce patří Liverpoolu, svatební doporučení mám ale i od fanouška Manchesteru United…

Tak co, nafotíme to spolu?

Rezervovat focení

Napište


info@stanislavchudoba.cz

Stanislav Chudoba


Svatební a maturitní fotograf
Jičín, Hořice, Hradec Králové, Liberec, Mladá Boleslav, Praha a tak dál...

Zavolejte


+420 739 929 795