Maturiťák v Jilemnici jak z americkýho filmu?

Váš maturitní ples v Jilemnici nafotím tak, že na něj nikdy nezapomenete.

Maturitní plesy jsou má královská disciplína. Jako fotograf maturitních plesů jsem fotil už kolem stovky maturáků pro více jak tisícovku maturantů a kalendář se mi dalšími plesy plní více jak rok dopředu. I proto se mi každý rok ozývají maturanti napříč celou Českou republikou, abych zachytil i jejich maturitní ples. Protože za ten rozdíl to stojí. Ukázku z maturitních plesů, které jsem fotil v Praze, Hradci Králové, Pardubicích, Liberci, Mladé Boleslavi, Kladně, Havlíčkově Brodě, Jičíně, Hořicích, Náchodě a dalších městech najdete jak na webu, tak i na mém Instagramu a Facebooku.

Ceník a bližší informace

2413

tolikrát zmáčknu spoušť na jednom maturáku

1783

tolika maturantům jsem zachytil večer, na který si nepamatují

1005

tolik fotek průměrně odevzdávám z jednoho maturitního plesu

Maturitní fotograf Jilemnice

Pokud jste hledali maturitního fotografa pro focení maturitního plesu nebo maturitního tabla v Jilemnici, právě jste ho našli. 👋 Prohlédněte si ukázku z desítek tisíc mých maturitních fotek a ozvěte se mi s podrobnostmi. Váš maturitní ples zachytím tak, aby ho fotky vyprávěly ještě dlouhá léta. 🤝

Maturitní fotky z Jilemnice, co maj šťávu

Budu váš maturitní fotograf?

Standa Chudoba  – svatební fotograf a fotograf na maturitní ples
Fotím především v okolí Prahy, Hradce Králové, Pardubic, Liberce, Mladé Boleslavi nebo Jičína, přijedu za vámi ale kamkoliv. Nejčastěji do terénu vyrážím jako svatební fotograf nebo fotograf maturitních plesů, zajímám se ale i o další disciplíny včetně kreativní fotky a grafiky. Důraz kladu na technickou kvalitu a dokonalé barvy.

📷 Jsem Nikonista tělem i objektivem, ⚽ moje fotbalové srdce patří Liverpoolu 👨‍💻 a píšu blog. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, napište mi na Instagramu, Facebooku nebo na e-mailu.