Maturiťák ve Staré Boleslavi jak z americkýho filmu?

Váš maturitní ples ve Staré Boleslavi nafotím tak, že na něj nikdy nezapomenete.

Maturitní plesy jsou má královská disciplína. Jako fotograf maturitních plesů jsem fotil už kolem stovky maturáků pro více jak tisícovku maturantů a kalendář se mi dalšími plesy plní více jak rok dopředu. I proto se mi každý rok ozývají maturanti napříč celou Českou republikou, abych zachytil i jejich maturitní ples. Protože za ten rozdíl to stojí. Ukázku z maturitních plesů, které jsem fotil v Praze, Hradci Králové, Pardubicích, Liberci, Mladé Boleslavi, Kladně, Havlíčkově Brodě, Jičíně, Hořicích, Náchodě a dalších městech najdete jak na webu, tak i na mém Instagramu a Facebooku.

Ceník a bližší informace

2413

tolikrát zmáčknu spoušť na jednom maturáku

1783

tolika maturantům jsem zachytil večer, na který si nepamatují

1005

tolik fotek průměrně odevzdávám z jednoho maturitního plesu

Maturitní fotograf Stará Boleslav

Pokud jste hledali maturitního fotografa pro focení maturitního plesu nebo maturitního tabla ve Staré Boleslavi, právě jste ho našli. 👋 Prohlédněte si ukázku z desítek tisíc mých maturitních fotek a ozvěte se mi s podrobnostmi. Váš maturitní ples zachytím tak, aby ho fotky vyprávěly ještě dlouhá léta. 🤝

Maturitní fotky ze Staré Boleslavi, co maj šťávu

Budu váš maturitní fotograf?

Standa Chudoba  – svatební fotograf a fotograf na maturitní ples
Fotím především v okolí Prahy, Hradce Králové, Pardubic, Liberce, Mladé Boleslavi nebo Jičína, přijedu za vámi ale kamkoliv. Nejčastěji do terénu vyrážím jako svatební fotograf nebo fotograf maturitních plesů, zajímám se ale i o další disciplíny včetně kreativní fotky a grafiky. Důraz kladu na technickou kvalitu a dokonalé barvy.

📷 Jsem Nikonista tělem i objektivem, ⚽ moje fotbalové srdce patří Liverpoolu 👨‍💻 a píšu blog. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, napište mi na Instagramu, Facebooku nebo na e-mailu.